Multifunkčný šál čičmany čierny

valachshop.sk
7.80 € DO OBCHODU
7.80 € DO OBCHODU

Ninja, čelenka, šatka, pirát z Lomničáku 🏴‍☠️ Dokonale univerzálny darček pre všetkých. 👌 Ľudové vzory patria do moderného šatníka. Žite slovenským folklórom aj na turistike a počas športových aktivít. Folklórny multifunkčný šál čičmany má formu tunela. Multifunkčný šál je priedušný, rýchlo schne a absorbuje pot. Vietor, chlad, ostré slnko či dokonca piesok? Bez obáv! Multifunkčný šál čičmany vás bude verne sprevádzať počas dobrodružstiev a Vy hrdo odprezentujete slovenské tradície. Bude to dlhoročné priateľstvo, folklórny multifunkčný šál je bezšvový, disponuje skvelou elasticitou a zachováva si ju roky.

Ako nosiť multifunkčný šál? Poďme sa na to spoločne pozrieť.
Ninja! Schovaný až po nos, odhalia vás iba podľa očí. Ideálne pri lyžovačke v mrazivom počasí.
Čelenka! Upravte svoj účes do folklórneho štýlu a hor sa zdolávať slovenské kopce.
Šatka! Boľavé hrdlo a ešte studený vietor? Myslite na svoj krk. Univerzálna gumička! Toto pochopia hlavne dámy (samozrejme, nevynechávame ani dlhovlasých pánov). Niet otravnejšieho pocitu, ako keď vám pri behu či túre lietajú vlasy do očí. Zbavte sa večného gumičkového problému.
Pirát z Lomničáku! Keď začne piecť slniečko, pokrývka hlavy je prvoradá.

Veľkosť: univezálna
Zloženie: 100% polyester – mikrovlákno

Všetky cesty nevedú do Ríma, niekedy nás dovedú naspäť domov. Počas ciest sme videli susedné krajiny hrdo reprezentovať domáce produkty. Na Slovensku nám tento prístup chýbal. Valach je našou odpoveďou. Svojim zákazníkom prinášame kvalitné a chutné výrobky s tradíciou. Vyrobené na Slovensku alebo Česku sa stalo naším mottom. Valasi boli v histórii Slovenska známi svojou poctivou prácou. Tešíme sa z toho, že Valach je symbolom pre poctivé, lokálne potraviny. Lebo všade dobre, ale doma najlepšie.

Poraď mi darček
Logo
Enable registration in settings - general