Hoffebelts Pánsky kožený opasok – Vysoké Tatry

valachshop.sk
59.90 € DO OBCHODU
59.90 € DO OBCHODU

Vyberte sa s nami na cestu z vrcholkov najväčších slovenských hôr až do nášho hlavného mesta. Siluety Vysokých Tatier a Bratislavy vtlačené do pravej kože vám zakaždým pripomenú krásu a rozmanitosť našej krajiny, ktorá stojí za prebádanie.

Z čoho je vyrobený opasok “Vysoké Tatry I.”?
Kožený opasok “Vysoké Tatry I.” je zhotovený z jednej vrstvy kvalitnej talianskej kože, ktorá vám pri správnej starostlivosti poslúži dlhé roky. Prírodný materiál so svojou jedinečnou štruktúrou a vôňou zaujme každého, komu padne do oka.

Pánsky kožený opasok “Vysoké Tatry I.” – DETAILY
šírka – 4 cm farba – zelená potlač našich najvyšších hôr – Vysokých Tatier pevná a odolná kovová pracka klasická spona od talianskeho výrobcu dvojité ručné prešitie za prackou potlač slovenského znaku dve kožené pútka s potlačou, ktoré zabránia nechcenému odstávaniu špičky opaska 7 dierok vhodný do riflí na každodenné nosenie

Výhody koženého opasku Hoffebelts

DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA
Výrobe kožených doplnkov sa výrobca venuje už vyše 25 rokov. Materiály, ktoré používa a nadobudnuté skúsenosti s ručnou výrobou zaisťujú, že výrobky z ich dielne si zaslúžia špeciálnu doživotnú záruku. Áno, čítate správne, doživotná záruka. Opasok na celý život, to je názor výrobcu a to zaručujeme aj pre vás.
V prípade, že sa vášmu opasku počas jeho životnej púti niečo stane, kontaktujte nás a bez váhania to dáme výrobcovi opraviť, alebo vám ho vymení. Môžete sa na nás spoľahnúť.

ORIGINÁLNA DARČEKOVÁ KRABIČKA
S dôrazom na každý detail výrobca nezabudol ani na vhodné balenie. Kožený opasok z ich dielne tak môžete darovať bez zbytočných starostí. V krabičke navyše nájdete aj malú pozornosť v podobe koženej kľúčenky.

Naše odporúčanie pre vás =>> Objednávam venovanie na opasok
Venovaním na opasku získate skutočnú jedinečnosť a autentický osobný podpis či odkaz venovaný obdarovanému.

Výber správnej veľkosti pre váš kožený opasok “Vysoké Tatry I.”
Každý opasok výrobca prispôsobí podľa vami zadanej veľkosti. Pre čo najpresnejšie meranie použite jeden z nasledujúcich spôsobov :
1. Vložte krajčírsky meter do pútok oblečených riflí a zmerajte obvod v mieste, kde nosíte opasky.
2. Položte svoj obľúbený opasok na rovnú plochu a zmerajte vzdialenosť od dierky, do ktorej sa zapínate až do stredu pracky.
3. Merajte cca 5 cm pod pupkom, v mieste, kde bežne nosíte nohavice. Merajte sa cez spodnú bielizeň alebo tesné oblečenie v vzpriamenej polohe.
4. Ak nemáte práve po ruke krajčírsky meter, použite ľubovoľný povrázok, ktorý následne zmeriate bežným metrom.

Poraď mi darček
Logo
Enable registration in settings - general