Mobake detská zubná kefka – bambus – extra soft

valachshop.sk
3.99 € DO OBCHODU
3.99 € DO OBCHODU

Mobake, to sú prvé bambusové kefky na trhu s vygravírovanými vzormi inšpirovanými lokálnymi tradíciami a motivačnými citátmi, ktoré vám pomôžu naštartovať každý deň. 🤗 Budú vám denne pripomínať, že svoj život máte v rukách jedine vy sami.

Vyberať môžete z troch motívov, a to z čičmanského so slovenskými citátmi, moravského s českými citátmi, alebo kvet života s anglickými citátmi.
Kefky Mobake sú vyrábané buď vo variante extra soft alebo medium.
Úplnou novinkou je aj ich prvá kefka pre deti s motívom vŕbových lístkov.

Extra mäkké štetinky sú vyrobené z vysoko kvalitného DuPont vlákna a neobsahujú žiadne stopy ftalátov ani BPA. Kefka je výnimočná aj tým, že má najvyšší počet štetiniek medzi bambusovými kefkami. Telo je z udržateľne pestovaného bambusu, je opracované, hladké, padne dobre do ruky a navyše chráni ďasná pred podráždením. Kefky sú balené v krabičke z recyklovaného papiera a sú doplnené o ručne robený štítok s citátom pre ľahšie rozpoznanie kefky.

Neohrozíme výrobou pandy?
Na bambusové kefky a ďalšie produkty Mobake sa používa odroda Listoklasec jedlý (Phyllostachys edulis), ktorú pandy nežerú. Pandy veľké, ktorých je vo voľnej prírode len asi 1.700 jedincov, sa živia predovšetkým odrodami Pseudosasa japonica (Bambus Metakem), Phyllostachys nigra (Čierny bambus) a Phyllostachys bissetii (Listoklasec Bissetov). Rovnako tiež pandy červené. Nemusíte teda mať obavy, že by ste brali pandám bambus od papuliek.

Bambus – dokonalý EKO materiál
Bambus je právom považovaný za najekologickejší materiál pre priemyselnú výrobu. V niektorých prípadoch môže rásť až o 30 cm denne (bežne však o niekoľko desiatok cm) a je plne obnoviteľnou surovinou. Pre jeho ošetrovanie sa nepoužívajú žiadne chemické pesticídy ani iné postreky, lebo bambus sám pri raste produkuje antibakteriálnu látku zabraňujúcu výskytu škodcov.

O značke Mobake
Značku Mobake založil Patrik Jakš. Pred niekoľkými rokmi začal hľadať spôsoby ako vylúčiť zo svojho života čo najviac plastových alebo jednorazových výrobkov. Zároveň premýšľal ako pracovať na niečom čo ho napĺňa a bolo by to šetrné k životnému prostrediu. Dôležitú zložku tiež zohrala jeho životná filozofia, a to snaha žiť v súlade s prírodou a zamerať sa na nemateriálne veci v živote. Toto všetko dalo vznik Motivačným Bambusovým Kefkám – kefkám s príbehom (v skratke MoBaKe).

Parametre zubnej kefky:
Tvrdosť: extra soft
Farba štetín: biela
Počet štetín: 3530
Hustota vlákien: 80 – 90 na otvor
Hrúbka vlákna: Ø 0,12mm
Dĺžka vlákna: 10mm
Rozmery: dĺžka 19 cm
Vyrobené: v Číne, navrhnuté a dogravírované na Slovensku.

Poraď mi darček
Logo
Enable registration in settings - general