Folklórna čiapka vrabec retro

valachshop.sk
9.90 € DO OBCHODU
9.90 € DO OBCHODU

Slovenské ľudové vzory si zaslúžia pozornosť v každodennom šatníku. Čiapka vrabec Vás zahreje počas chladných rán v horách a keď to bude nutné, šikovne zakryje účes poznačený spánkom v stane. Čiapka vrabec je vyrobená z 95 % z bavlny a z 5 % z elastanu. Priedušný a pot absorbujúci materiál z nej robí skalného spoločníka do nečasu. Fúka na kopci severák a vám ťahá na uši? Máme riešenie. Pričiňte sa v čiapke vrabec k oživeniu folklóru a prepojte dva charakteristické znaky Slovenska. Jedinečnú prírodu a slovenský folklór.

Prečo práve folklórna čiapka? Prečítajte si 3 hlavné dôvody.

Kus Slovenska stále so sebou. Chýba vám rodný domov pri cestách svetom? Poznáme ten pocit. Noste čiapku vrabec s ľudovým vzorom a pripomínajte si, odkiaľ prichádzate. Retro štýl. Vzor na čiapke má popraskaný vzhľad a naozaj to nie je náhoda. Svojim zahraničným kamarátom môžete tvrdiť, že ide o vzácny vintage kúsok. Koľkí uveria? Funkčnosť, funkčnosť a ešte raz funkčnosť. Kto má rád červené, uzimené uši? My teda nie.

Veľkosť: S, M, L
Zloženie: 95% balvna, 5% elastan
Výrobca: KUBO

Všetky cesty nevedú do Ríma, niekedy nás dovedú naspäť domov. Počas ciest sme videli susedné krajiny hrdo reprezentovať domáce produkty. Na Slovensku nám tento prístup chýbal. Valach je našou odpoveďou. Svojim zákazníkom prinášame kvalitné a chutné výrobky s tradíciou. Vyrobené na Slovensku alebo Česku sa stalo naším mottom. Valasi boli v histórii Slovenska známi svojou poctivou prácou. Tešíme sa z toho, že Valach je symbolom pre poctivé, lokálne potraviny. Lebo všade dobre, ale doma najlepšie.

Poraď mi darček
Logo
Enable registration in settings - general