10 neuveriteľne originálnych tipov na darčeky na výročie, s ktorými získate srdce partnera

Pre každý pár je výročie výnimočným dňom v roku. Tento špeciálny deň by určite mal byť jedným z najromantickejších dní v roku. Preto by ste sa nemali báť osláviť ho s veľkou pompou a parádou. Tieto tipy na darčeky na výročie, sú všetko, čo potrebujete, aby bol tento výnimočný deň nezabudnuteľný a romantický.

Darčeky na výročie pre partnerov

Je absolútne zrejmé, že vaša polovička očakáva v deň oslavy vášho výročia niečo veľmi špeciálne a romantické. Koniec koncov, ako možno zabudnúť na deň, kedy ste sa dali dokopy, alebo mali svadbu a rozhodli sa vykročiť do života spoločnou cestou? Aby ste to mohli pekne spoločne osláviť, musíte vymyslieť niečo originálne.

No nemusíte sa báť, v tomto zozname nájdete všetky neuveriteľné tipy a nápady, ktoré vám na výročie pomôžu získať srdce svojho milovaného partnera.

1. Naplánujte na výročie výlet do exotickej destinácie

Boli ste po svadbe na nezabudnuteľnej svadobnej ceste? Oživte si spomienky na tieto nádherné medové chvíle exotikou a naplánujte spoločný výlet do akejkoľvek exotickej destinácie. Najlepším prekvapením bude vybrať miesto, o ktorom viete, že tam váš partner vždy chcel ísť. Tak si na výročie vytvoríte ďalšie krásne spomienky a užijete nezabudnuteľné spoločné chvíle.

Dobrodružstvo, exotika a spoločné chvíle strávené spolu na výročie
Zľavy na pobyty v zahraničí

2. Párty s prekvapením o polnoci

Párty o polnoci váš partner nebude skutočne očakávať! Prekvapte ho tak dokonale, že od jasu povyskočí. Pripravte miestnosť s balónikmi, výzdobou, jemným romantickým osvetlením a tortou. Tipy na úžasné dekorácie, ktoré vám pomôžu s dokonalou výzdobou nájdete napríklad v tomto obchode. Pozvite priateľov alebo najbližšiu rodinu. Bolo by naozaj skvelé osláviť tento špeciálny deň so všetkými blízkymi. Tak sa váš drahý partner bude cítiť milovaný nielen vami, ale aj všetkými dookola.

Spoločná oslava a párty s rodinou a priateľmi na výročie ako prekvapenie

3. Ozdobte izbu lupeňmi ruží a balónikmi v tvare srdca, či sviečkami

Možno ste podobným spôsobom ohromili aj svoju drahú polovičku na jej narodeniny, tesne po svadbe alebo na vaše prvé výročie. Zopakujte si tento výnimočný romantický moment znova tým, že podlahu miestnosti vyplníte lupeňmi červených ruží a balónmi v tvare srdca všade v izbe. Pomôžu vám s tým typické valentínske dekorácie v tvare sŕdc, ktoré použijete za účelom oslavy výročia. Môžete tiež skúsiť zvýrazniť výzdobu vašej izby dekoratívnymi, plávajúcimi a aromatickými sviečkami.

Posteľ vystlaná lupeňmi ruží ako prekvapenie na výročie

4. Pobyt a večera pri sviečkach v reštaurácii na vrchole hory

Zahoďte myšlienku, že výnimočné chvíle si vychutnáte vo svojej obľúbenej alebo blízkej reštaurácii. Rezervujte si stôl na večeru pri sviečkach aj celý pobyt v luxusnom hoteli, ktorý sa kľudne môže nachádzať na vrchole hory, napríklad v 5 hviezdičkovom hoteli vo Vysokých Tatrách. Niet divu, že vaša milá bude potom v siedmom nebi, keď ju prekvapíte takýmto dokonale romantickým spôsobom.

Pobyt v hoteli a spoločná večera v luxusnom hoteli s krásnym výhľadom

5. Zábava v aquaparku s priateľmi alebo rodinou

Ak je vaša drahá polovička za každú srandu a vaše výročie pripadá na leto, aquapark môže byť skvelý spôsob, ako tento rok osláviť výročie. Na Slovensku nájdete naozaj široký výber vodných svetov, z ktorých si môžete vybrať ten naj. Za týmto účelom si môžete naplánovať nákup lístkov vopred a osláviť tento špeciálny deň zábavou s rodinou a priateľmi. Ak vaše výročie pripadá na zimu, skúste saunový a vodný spa svet v niektorom z luxusných rezortov na Slovensku.

Zábava vo vodnom parku na farebnej šmykľavke ako spôsob oslavy výročia
Zľavy na wellness pobyty

6. Prekvapenie s kyticou ruží a veľkou sladkou tortou v tvare srdca

Ak chcete na výročie ukázať svoju romantickú stránku, týmto prekvapením máte skvelú možnosť. Kvety na výročie sú vždy jedným z najobľúbenejších darčekov. Preto na toto výročie obdarujte svoju drahú polovičku najväčšou kyticou červených ruží a sladkou tortou v tvare srdca. Bude sa cítiť výnimočná a milovaná.

Sladká torta v tvare srdca ako darček na výročie spolu s obrovskou kyticou červených ruží poteší každú ženu

Súvisiace

1 12 darčekov na Valentína pre priateľa, ktoré bude zbožňovať rovnako ako vy

12 darčekov na Valentína pre priateľa, ktoré bude zbožňovať rovnako ako vy

14. február sa rýchlo blíži a ak potrebujete lepší nápad na valentínsky darček ako ponožky alebo kravatu, ste na správnom mieste. Tieto nápady na darčeky pre vášho priateľa sú tie, o ktorých si aj on bude myslieť, že sú extra cool. Nájdete tu veci, …
2 22 úžasných darčekov na Valentína pre priateľku

22 úžasných darčekov na Valentína pre priateľku

Uvoľnite sa a vyberte priateľke jeden z týchto romantických darčekov na Valentína, ktorý je 14. februára . Žena vo vašom živote, bez ohľadu na to, kto to je – či vaša priateľka, alebo tá „kosť“, pri ktorej ste konečne pozbierali odvahu a pozvali ju …

7. Diamantový prívesok – darček, ktorým si navždy získate jej srdce!

Luxusné šperky a prekvapenia posiate diamantami majú radi okrem dám aj gentlemani. Nechajte sa uniesť a naplánujte na výročie krásny diamantový prívesok pre svoju manželku. Každý šperk ju ozdobí a urobí z nej kráľovnú vášho srdca, stačí si len vybrať z bohatej a širokej ponuky tých najkvalitnejších šperkov zo zárukou kvality.

Diamantový prívesok alebo šperk bude pre vašu polovičku darom, ktorý si bude navždy vážiť

8. Aromaterapeutická masáž pre dvoch

Možno už máte za sebou oslavu a párty, a možno ste zažili hektický rok. Masáž pre dvoch je jeden z najlepších spôsobov ako spoločne vychutnať svoje výročie a zároveň si aj dopriať veľkú dávku oddychu a rozmaznávania sa. V ponuke nájdete veľké množstvo druhov masáží pre jednotlivcov aj pre páry.

9. Zažite spolu niečo, čo ste ešte spolu nezažili

Môže to byť paragliding, potápanie, vodné lyžovanie, horská turistika alebo akákoľvek iná dobrodružná športová aktivita, ktorú si môžete spolu užiť v deň vášho výročia. Niet divu, že takáto dobrodružná oslava je vynikajúcim spôsobom, ako si oddýchnuť od obyčajnej oslavy výročia. Určite si túto vzrušujúcu oslavu zapamätáte navždy!

Zažite na svoje výročie niečo, čo ste ešte nikdy predtým spoločne nevyskúšali

10. Nechajte sa inšpirovať ďalším výberom darčekov na výročie pre muža aj ženu, ktoré budete absolútne milovať

1 5 darčekov na výročie pre ženu, ktoré bude absolútne milovať

5 darčekov na výročie pre ženu, ktoré bude absolútne milovať

Jedinečná žena vo vašom živote si zaslúži byť zasypaná darčekmi, však? Je ale pravdepodobné, že ak pre ňu nakupujete darček k výročiu, môžete si dovoliť kúpiť len jeden. Našťastie v tomto zostavenom zozname nájdete veľa darčekov v rôznych cenových …
2 7 perfektných darčekov na výročie, ktoré bude chcieť každý muž

7 perfektných darčekov na výročie, ktoré bude chcieť každý muž

Ak sa blíži vaše výročie a stále hľadáte perfektný darček na výročie pre svojho manžela alebo priateľa, toto je zoznam pre vás. Každý darček bol vybraný len pre neho. Bez ohľadu na to, či oslavujete ešte len prvé výročie alebo už máte za sebou 10 …
Poraď mi darček
Logo